Vozový park

  • 1
  • 2

O nás

O firmě

Naše dopravní společnost je nahrazující společností za zrušené služby firmy CEDAZ, která si za 15 let působení na letišti Praha získala významnou pozici na trhu cestovního ruchu. Převáželi jsme vždy všechny klienty na jejich místa určení formou Shuttlebusu za velmi výhodné ceny.

V současné době však firma CEDAZ nabízí pouze linkovou přepravu a to pouze do jednoho místa v centru Prahy, ( ul.V Celnici). Poté jsou jejich klienti odkázáni pro pokračování do svých cílových destinací použít metro, autobus, tramvaj, taxi nebo jít pěšky. Jelikož je po bývalých nabízených službách enormní zájem a každodenní poptávka, rozhodli jsme se, že budeme pokračovat v těchto službách nadále a klienty dovezeme za příznivou finanční částku až na jejich požadované místo, jak bývalo vždy zvykem. Tyto služby v budoucnu naopak ještě rozšíříme. V současné době, ale už pod jiným logem a názvem, a to SKLIP.CZ (Shuttle Airport Praha).

Naše služby jsou zajišťovány v souladu se zákony platnými v České republice za obecných přepravních podmínek. Všechna vozidla přepravců odpovídají všem předpisům a normám platných v České republice. Přepravci splňují všechna kriteria a mají požadovaná provozní povolení, koncese a licence pro poskytování přepravních služeb podle platných zákonů v České republice.

V ceně za přepravu osob je rovněž zahrnuta přeprava zavazadel, která jsou přepravována společně s klienty po celou dobu jízdy. Naložení a vyložení zavazadel zajistí řidič vozidla bez poplatku.